Van het bestuur september 2022

Deze maand nam één van de beste tennissers ooit, Roger Federer, afscheid van de tennissport. Een veelbesproken moment vereeuwigd in een foto, maar dat in werkelijkheid maar een halve tel duurde, was het moment dat Federer de hand van Nadal vastpakte. Een veelzeggend moment waarin vriendschap en rivaliteit samenkwamen. Wat tennis uniek maakt ten opzichte van andere sporten is dat je op de baan alles geeft om de wedstrijd te winnen en je vervolgens na afloop gezellig met elkaar na borrelt samen met je tegenstander(s). De competitieteams maken dit momenteel mee, maar ook met onze nieuwste activiteit die er komende winter aankomt kunnen we deze combinatie van strijd en gezelligheid ervaren. Met de winterkampioenen (waarover later in deze nieuwsbrief meer) worden namelijk competitieve wedstrijden op eigen niveau gespeeld, maar zorgen we ook voor een gezellige borrel na de wedstrijden. Wij kijken erg uit naar deze nieuwe activiteit en inmiddels zijn er al diverse inschrijvingen binnengekomen.

Als relatief nieuw bestuur hebben we er inmiddels een groot deel van dit seizoen opzitten. Veel stappen zijn gezet maar tegelijkertijd wordt ook nog veel uitgewerkt. Heel graag delen we deze plannen ook met jullie. Een mooi moment om dat te kunnen doen is de Algemene Leden Vergadering. De ALV zal worden gehouden op woensdagavond 16 november vanaf 20.00 uur. Tijdens de ALV blikken we terug op het afgelopen jaar en maken we bekend wat de plannen zijn voor onze vereniging in de komende jaren. Ook is er gelegenheid om vragen te stellen aan het bestuur. Wij hopen dan ook dat zoveel mogelijk van jullie aanwezig kunnen zijn zodat we met elkaar onze club steeds verder kunnen verbeteren.