Van het bestuur Juli 2023

Het geldt voor een concert van Coldplay of Taylor Swift in de Johan Cruijff Arena maar tegenwoordig ook voor de donderdagavond label in Hardinxveld, je moet er snel bij zijn anders is het uitverkocht. Afgelopen donderdag gebeurde het voor het eerst dat de inschrijving eerder sloot wegens het bereiken van het maximum aantal inschrijvingen (40). Het werd praktisch opgelost door iedereen 2 potten achterelkaar te laten spelen van een half uur en dit was naar tevredenheid voor de deelnemers. Natuurlijk wordt er nagedacht om meer deelnemers deel te laten nemen aan de populaire activiteit en zo wordt er in het inschrijfformulier ook gevraagd of het mogelijk is om eerder of juist langer mee te doen zodat er extra rondes kunnen worden toegevoegd bij drukte. We zien de verhoging van deelname aan activiteiten tevens terug bij de najaarscompetitie waaraan op de vrijdagavond het maximum aantal teams meedoen. Tijdens het open toernooi deden er daarnaast veel eigen leden mee. Als bestuur is het erg plezierig om te zien dat een eerder bepaald doel (het vergroten van de deelname aan activiteiten door eigen leden) gerealiseerd wordt. Uit data van de KNLTB blijkt dat leden die actief deelnemen aan activiteiten langer lid blijven en meer plezier halen uit hun lidmaatschap. De info whatsapp groep draagt hier zeker aan bij, leden worden hierin geïnformeerd over activiteiten en krijgen hierin wekelijks de inschrijflink om deel te nemen aan het labelen op de donderdagavond. Inmiddels zijn er al 146 leden toegevoegd aan deze app. Op verzoek via sportievezaken@ltcdemerwede.nl is het nog steeds mogelijk om hier aan toegevoegd te worden. De komende periode zijn er behalve het labelen even geen andere activiteiten op onze vereniging, maar in onze regio worden voldoende open toernooien georganiseerd. Het is zeker aan te raden hier eens aan mee te doen. Wij wensen al onze leden een fijne zomer met veel tennisplezier!