Van het bestuur Augustus 2023

Vorige week is de indeling voor de najaarscompetitie bekend geworden en bij de deelnemers te vinden op mijnknltb.nl wanneer je daar inlogt. Nog een paar weken knallen bij diverse open toernooien in de regio en dan zal medio september de competitie weer losbarsten. Diverse bestaande maar ook een aantal nieuwe teams zullen dan onze vereniging weer gaan vertegenwoordigen. Veel van deze nieuwe teams zijn ontstaan op de donderdagavond label. Een perfecte mogelijkheid om eens met anderen te tennissen. Alle niveaus zijn vertegenwoordigd en hier wordt ook naar gekeken met de indeling zodat het voor iedereen leuk is. Ook in de vorige nieuwsbrief konden we al aangeven dat de inschrijvingen hoger dan ooit zijn en ondanks de vakanties en open toernooien blijft het aantal deelnemers ongekend hoog. Behalve het tennissen is zeker het drankje na de wedstrijden ook een vast onderdeel, niet verplicht maar wel heel gezellig! Enthousiast geworden en wil je ook meedoen? Stuur dan een bericht naar sportievezaken@ltcdemerwede.nl met je naam en telefoonnummer voor meer uitleg. 

Helaas sluiten we dit stukje af met een triester bericht. Begin augustus vernamen wij het trieste bericht dat Leen Versluis was overleden. Leen was ruime tijd lid van onze vereniging. We hebben hem mogen leren kennen als een zeer vriendelijke en behulpzame man. Als je over onze vereniging loopt, vanaf de ingang tot aan de kantine en langs de banen, dan zie je de prachtige resultaten van het handige kluswerk dat Leen jarenlang op onze vereniging heeft gedaan. Iets om bij stil te staan dat ons prachtige clubhuis, het terrein en de banen in deze staat verkeren doordat leden, zoals zeker ook Leen Versluis dat deed, zich keihard inzetten voor onze vereniging. Wij zullen Leen gaan missen en wensen Ineke en zijn familie en vrienden heel veel sterkte met dit verlies.